Ви використовуєте застарілий браузер. Цей та інші сайти можуть відображатися в ньому некоректно. Необхідно оновити браузер або спробувати використовувати інший.
Вітаю, спільното!
У мене є декілька захоплень. Два з них це фпв та мотоцикл.
Для фпв хочу колись купити цифрову камеру, щоб знімати гарні польоти та краєвиди.
А для мото хочу мати камеру відео реєстратор. Щоб знімати покатушки ну і як безпосередньо реєстратор.
Так от, питання, чи можливо...
За 2 місяці поклав на лопатки 2 відеопередавача. У одного згорів проц , а у другого просто чорний екран і осд меню і все від мальньких крашей так як літаю на метеорі. Можливо хтось порадить як зробити так щоб він жив довше тому що бюджет обмежений, а кожний місяць платити податки 5к за передавач...
Сайт використовує файли cookie, які допомагають персоналізувати Ваш контент і зберегти вхід в систему, якщо Ви зареєстровані.
Продовжуючи користуватися цим сайтом, Ви погоджуєтеся на використання нами файлів cookie.