- 22.05.25
- 3
- 0
- 1
- 🎮
- Jumper t pro
- 🥽
- Ysido 08d
- 🛸
- Whoop85
Доброго дня. Маю проблему з самосбором вупа на базі польотника Аір бетафпв дрон літає приблизно хвилину і починає пропадати осд, пропадає і перезапускаєтся і знову пропадає, через приблизно хвилину починає пропадати картинка, при цьому дрон повністю керований і нормально літає, пробував перешивати, втх на мінімальну потужність, міняв камеру, батарейки не просажуются нижче 4.0 вольта 1s а саме цікаве що якщо підключений по юсб до комп'ютера проблеми з осд і відео немає