- 07.03.25
- 39
- 14
- 8
- 🎮
- TX12
- 🥽
- Cobra x v4
- 🛸
- Mobula 8
Вітаю. Маю дилему.
У наявності є рама Axisflying manta 5, мотори Axisflying 2207,5 1860KV та VTX Rush fpv max solo.
Який стек обрати?
У наявності є рама Axisflying manta 5, мотори Axisflying 2207,5 1860KV та VTX Rush fpv max solo.
Який стек обрати?