- 06.09.25
- 65
- 6
- 8
- 🎮
- Radiomaster pocket
- 🥽
- Dji goggles
- 🛸
- Any BetaFPV
Встановив камеру caddx baby ratel 2 на мобулу 8, перепаяв конектор, перший час все було добре. Потім в якийсь момент пропала зображення з камери і я подумав що там просто відійшли якийсь кабелі або погнулись зламались ще щось і вирішив їх перепаяти. Але не тут то було, камера перестала працювати саме з моїм дроном. В мене дві мобули, і на жодній з них не працює камера. Хоча пробував також до радіокерованого літака підключити камеру то все працювало.
Проводи продзвонював дивився напругу чи вона є від польотника і все добре але чомусь все ж таки картинки немає можливо хтось стикався з таким може хтось підказати, буду дуже вдячний.
Проводи продзвонював дивився напругу чи вона є від польотника і все добре але чомусь все ж таки картинки немає можливо хтось стикався з таким може хтось підказати, буду дуже вдячний.