- 27.01.25
- 142
- 61
- 28
- 🎮
- Tango II, Radiomaster Boxer
- 🥽
- Cobra SD
- 🛸
- Meteor75, DJI Phantome 3
Ось таку цацку планую використати для встановленн на 10" дрона, який відновлюю зараз як тренувальний.звісно є побоювання що розміщення анени по суті всередині радіусі гвинтів та звзаємне накладання перешкод від моторів може ускладнити її роботу - манюня ж.
Чи є в когось подібний досвід або зауваження?
Чи є в когось подібний досвід або зауваження?