- 27.01.25
- 142
- 61
- 28
- 🎮
- Tango II, Radiomaster Boxer
- 🥽
- Cobra SD
- 🛸
- Meteor75, DJI Phantome 3
До створення даної гілки мене підштовхнула тема шановного камрада Benderitto щодо кастомізаці інтерфейсу контролера Radiomaster TX16S, зокрема у частині прошивки кастомного splash screen на Radiomaster Boxer (в мене - ELRS, прошивка від виробника edgetx_boxer_en_v2.8.4).
Корисної інформації у мережі виявилось напрочуд мало за винятком частого хизування крутими у розумінні власників заставками на контролерах із монохромними екранами, переважно - Radiomaster TX12.
При цьому текстом або у відеоролікам максимум зазначалось що прошивка здійснювалась із викристанням ПЗ EdgeTX Companion або її більш застарілої версії OpenTX Companion.
ШІ також корисної інформації не надав, при цьому спочатку ніс відверту пургу щодо можливості кастомізації splash screen на Boxer за алгоритмом для TX16, тобто простим копіюванням bmp-файлу із зображенням до теки IMAGES або кореневої теки контролеру. Як ви розумієте, це не спрацювало. Більш того, ШІ стверджував, що у Boxer та TX16 взагалі однакові за роздільною здатністю екрани, тільки на одному - монохромний, на іншому - кольоровий. Ну ви зрозуміли.
Після досить тривалих експериментів із намаганнями перепрошити контролер через можливості EdgeTX Companion (підтримує Boxer) та OpenTX Companion (не підтримує Boxer), випадкового видалення bin-файлу прошивки з флешки і як наслідок - перетворення контролеру у цеглину, відновлення прошивки через ПЗ для прошивки STM-контролерів, повторної прошивки через бутлоадер і т.д. виявилось, що прошивку на контролер дійсно можливо залити через EdgeTX Companion із кастомним splash screen за наступним алгоритмом.
1. Встановлюємо EdgeTX Companion та налаштовуємо профіль під Radiomaster Boxer.
2. Створюємо кастомний файл у форматі монохромний bmp із роздільною здатністю 212 на 64 піксела.
3. Завантажуємо прошивку з контролера на ПЕОМ (її і перепрошємо і буде резервна копія).
4. Завантажуємо до EdgeTX Companion файл із зображенням, та вказуємо шлях до файла із завантаженою прошивкою.
4. Вимикаємо контролер.
5. Під'єднуємо контролер до ПЕОМ за допомогою USB-кабеля.
6. Якщо контролер опізнано системою та добалено у якості пристрою - НЕ ВМИКАЮЧИ контролер кнопкою "завантажити прошивку" прошиваємо його.
6. Відключаємо кабель, вмикаємо контролер і насолоджуємось першим рівнем кастомізації.
Результат:
П.С. Спроби за іншими методиками наштовхуються на відповідь ПЗ про неможливість звернутись до потрібного порту апаратури.
Корисної інформації у мережі виявилось напрочуд мало за винятком частого хизування крутими у розумінні власників заставками на контролерах із монохромними екранами, переважно - Radiomaster TX12.
При цьому текстом або у відеоролікам максимум зазначалось що прошивка здійснювалась із викристанням ПЗ EdgeTX Companion або її більш застарілої версії OpenTX Companion.
ШІ також корисної інформації не надав, при цьому спочатку ніс відверту пургу щодо можливості кастомізації splash screen на Boxer за алгоритмом для TX16, тобто простим копіюванням bmp-файлу із зображенням до теки IMAGES або кореневої теки контролеру. Як ви розумієте, це не спрацювало. Більш того, ШІ стверджував, що у Boxer та TX16 взагалі однакові за роздільною здатністю екрани, тільки на одному - монохромний, на іншому - кольоровий. Ну ви зрозуміли.
Після досить тривалих експериментів із намаганнями перепрошити контролер через можливості EdgeTX Companion (підтримує Boxer) та OpenTX Companion (не підтримує Boxer), випадкового видалення bin-файлу прошивки з флешки і як наслідок - перетворення контролеру у цеглину, відновлення прошивки через ПЗ для прошивки STM-контролерів, повторної прошивки через бутлоадер і т.д. виявилось, що прошивку на контролер дійсно можливо залити через EdgeTX Companion із кастомним splash screen за наступним алгоритмом.
1. Встановлюємо EdgeTX Companion та налаштовуємо профіль під Radiomaster Boxer.
2. Створюємо кастомний файл у форматі монохромний bmp із роздільною здатністю 212 на 64 піксела.
3. Завантажуємо прошивку з контролера на ПЕОМ (її і перепрошємо і буде резервна копія).
4. Завантажуємо до EdgeTX Companion файл із зображенням, та вказуємо шлях до файла із завантаженою прошивкою.
4. Вимикаємо контролер.
5. Під'єднуємо контролер до ПЕОМ за допомогою USB-кабеля.
6. Якщо контролер опізнано системою та добалено у якості пристрою - НЕ ВМИКАЮЧИ контролер кнопкою "завантажити прошивку" прошиваємо його.
6. Відключаємо кабель, вмикаємо контролер і насолоджуємось першим рівнем кастомізації.
Результат:
П.С. Спроби за іншими методиками наштовхуються на відповідь ПЗ про неможливість звернутись до потрібного порту апаратури.