- 27.01.25
- 142
- 61
- 28
- 🎮
- Tango II, Radiomaster Boxer
- 🥽
- Cobra SD
- 🛸
- Meteor75, DJI Phantome 3
Колеги, вітаю. Сьогодні після чистки вупа виникла така проблема - вирішив перевірити роботу двигунів, проте виявилось що не вистачає тяги для зльоту. Вуп штатно армиться, двигуни працюють - проте навіть на максимальному відхиленні сектору газу дрон дрожить на місці і не хоче злітати.
під час чистки знімав пропи, відкручував двигуни, обратно посадив їх на фіксатор різьби.
У налаштуваннях конфігуратора тяга обмежена 65 відсотками, чого хватало для впевненого управління.
Чи міг я перетягнути гвинти на двигунах, чи може інша проблема.
Да, батареї пульта були розряджені про що повідомляв голосове сповіщення, батка дрона була заряджена для зберігання.
під час чистки знімав пропи, відкручував двигуни, обратно посадив їх на фіксатор різьби.
У налаштуваннях конфігуратора тяга обмежена 65 відсотками, чого хватало для впевненого управління.
Чи міг я перетягнути гвинти на двигунах, чи може інша проблема.
Да, батареї пульта були розряджені про що повідомляв голосове сповіщення, батка дрона була заряджена для зберігання.