Сам запитав сам і відповідаю .
Паяти на Rx1 Tx1 ,в конфігураторі в вкладці порти вулючити UART1 , в вкладці приймач ""серійний порт (через UART)"" та ""CRSF"".
Оновити elrs до актуальної ,або тої що в передавачі.
Беріть прймач з cmd антеною ,бо з дротом в заду трохи по дибільному виглядає