суть у чому, є два пульти тх12 і тх16, чому то дрон підключався і літав на тх16 а на тх12 підключався телеметрію показував але не злітав, вирішив оновити прошивку через бетафлайна останню, прошився, дрон перестав і на тх16 літати залив конфіг що зберігається перед прошивкою, став підключатися до тх16 пульта та літати, але телеметрія не повернулася, прошив через бетафайл прошивку яка була 4,5,0, залив конфіг і теж саме, все працює літає а телеметрії немає, у вкладці приймач телеметрію включав, що я ще прогавив?