Встановити додаток
Як встановити додаток на iOS

Перегляньте відео, щоб дізнатися, як встановити наш сайт як веб-додаток на головному екрані.

Замітка: Ця функція може бути недоступна в деяких браузерах.

Завершено Обміняю FPV 8 inch

Miko

Просунутий
Активний

Репутація:

04.12.24
42
21
8
🎮
TX12
🥽
DJI
🛸
DIY Wing
Спосіб зв'язку
+380680084942
Ціна
100$
Стан
Майже нульц, один політ
Варіанти доставки
Нова пошта
Обміняю FPV 8 inch на щось, пропонуйте по FPV тематиці все, запчастини, камери, літакові двигуни, двс, антенни, окуляри, монітори, пульти. На якісних комплектуючих, все видно на фото, рама APEX8 з 3D ніштяками. Добротно зібраний, відлітав може годину, півтори на ньому. Батку вішав знизу, мені так подобається керування.
 

Вкладення

  • IMG_20260114_194839.jpg
    IMG_20260114_194839.jpg
    695.8 КБ · Перегляди: 37
  • IMG_20260114_194847.jpg
    IMG_20260114_194847.jpg
    755.5 КБ · Перегляди: 38
  • IMG_20260114_194859.jpg
    IMG_20260114_194859.jpg
    850.9 КБ · Перегляди: 38
  • IMG_20260114_194913.jpg
    IMG_20260114_194913.jpg
    742.4 КБ · Перегляди: 36
  • IMG_20260114_194922.jpg
    IMG_20260114_194922.jpg
    723.8 КБ · Перегляди: 35
  • IMG_20260114_194940.jpg
    IMG_20260114_194940.jpg
    677.3 КБ · Перегляди: 38
Рама така цікава, типу АРЕХ, але наскільки я знаю їх на 8" в природі не існує. Двіжки норм, у мене є 7" на таких, але народні Angel A2807 на 1300kv, набагато дешевші і дають той же льотний досвід. VTX від rushFPV один із найкращих на ринку, як на мене, а от стек, там наскільки я зрозумів Diatone, у мене було 4 vtx від цієї контори - mamba 2.5. І всі як один згоріли нахєр, на 500 мВ потужності, тому я хз, які у них стеки там по якості
 
Рама така цікава, типу АРЕХ, але наскільки я знаю їх на 8" в природі не існує. Двіжки норм, у мене є 7" на таких, але народні Angel A2807 на 1300kv, набагато дешевші і дають той же льотний досвід. VTX від rushFPV один із найкращих на ринку, як на мене, а от стек, там наскільки я зрозумів Diatone, у мене було 4 vtx від цієї контори - mamba 2.5. І всі як один згоріли нахєр, на 500 мВ потужності, тому я хз, які у них стеки там по якості
BenderittoТа є в продажу 8 АПЕКС, в мене 7-ка і то на копії апекс 7, а 8-ка оріжинал. Мені зайшов цей формфактор, точно білше ніж МАРК
 
  • Останнє редагування:
Останнє редагування:
Пропелери потрапляють у камеру ? Доволi широко як на мене пропелери спереду , менi подобаєтся коли не видно пропеллерiв у камеру.
 
Пропелери потрапляють у камеру ? Доволi широко як на мене пропелери спереду , менi подобаєтся коли не видно пропеллерiв у камеру.
KudrikНе потрапляють, саме на фото стоять пропи 7х3х5!!! Літає з баткою 6s2p на 21700 бодріше ніж моя 7-ка.
 

Створіть обліковий запис або увійдіть, щоб залишити коментар

Ви повинні бути зареєстровані, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Створіть обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Увійти

Вже маєте обліковий запис? Увійдіть тут.

Схожі теми

Назад
Зверху