Встановити додаток
Як встановити додаток на iOS

Перегляньте відео, щоб дізнатися, як встановити наш сайт як веб-додаток на головному екрані.

Замітка: Ця функція може бути недоступна в деяких браузерах.

Подовжена канопа для регулювання кута камери на BetaFPV Air65 та Air75

Подовжена канопа для регулювання кута камери на BetaFPV Air65 та Air75 2024

Не має прав доступу на завантаження

Magshifter

Адміністратор
Команда форуму

Репутація:

28.07.24
914
785
93
🎮
Boxer
🥽
Cobra SD
🛸
75/Air65/7"
Magshifter створив новий ресурс:
Подовжена канопа для регулювання кута камери на BetaFPV Air65 та Air75 - Подовжена канопа для налаштування нижчого кута камери на Air65 та Air75.

Нижче ви можете поставити своє запитання, поділитися своїм досвідом, цікавими лайфхами та рішеннями для додавання в "Корисні матеріали" та допомогти у вирішенні запитаннь від користувачів.

Будь ласка, будьте ввічливими та небайдужими!
 
ідеально підійшла на Air65. друкував petg
 

Вкладення

  • photo_5195277378971100260_y.jpg
    photo_5195277378971100260_y.jpg
    63.8 КБ · Перегляди: 115
  • photo_5195277378971100261_y.jpg
    photo_5195277378971100261_y.jpg
    81.5 КБ · Перегляди: 106
За допомоги термопісталету змінив кут нахилу на обох Air65. Однак, після чергового крашу одна вже встигла відірватись, ззаду де гвинт. Зробив так саме- працює)
 

Вкладення

  • IMG_5467.jpeg
    IMG_5467.jpeg
    544.1 КБ · Перегляди: 70
  • IMG_5465.jpeg
    IMG_5465.jpeg
    735.4 КБ · Перегляди: 64
За допомоги термопісталету змінив кут нахилу на обох Air65. Однак, після чергового крашу одна вже встигла відірватись, ззаду де гвинт. Зробив так саме- працює)
 

Вкладення

  • IMG_5469.png
    IMG_5469.png
    162.5 КБ · Перегляди: 57
  • IMG_5468.png
    IMG_5468.png
    216.8 КБ · Перегляди: 51
Надрукував з TPU.

На мою думку, краще, ніж заводська.

Все б влаштовувало, але через те, що вийшла дуже м'яка, відеоантена «завалює» горизонт.

Завтра надрукую з нейлону.
 

Вкладення

  • 20250311_232826.jpg
    20250311_232826.jpg
    955.3 КБ · Перегляди: 62
Надрукував з TPU.

На мою думку, краще, ніж заводська.

Все б влаштовувало, але через те, що вийшла дуже м'яка, відеоантена «завалює» горизонт.

Завтра надрукую з нейлону.
ArturoЦікаво порівняти вагу орігінальної канопи з надрукованою. Якщо є така можливість буду вдячний!
 
  • Останнє редагування модератором:
Останнє редагування модератором:
Підходити стара конапа. Поставив на air65 від метеор 65. І кут редагувати можна

1000011310.jpg
 
  • Останнє редагування модератором:
Останнє редагування модератором:
А якщо навколо тебе тілкі палки і достатньо тимчасово то ....

IMG_20250518_180453003~2.jpg IMG_20250518_180447063~2.jpg
 
Щоб не колхозити можна просто накинути канопу від цифри, кут регулюється зручно, по вазі там незначна прибавка, але явно краще за 3D друк чи "хендмейд" з термоклеєм.
Ціна питання 400 грн, камери можна різні, стає на рами 65/75.
1747899788784.png 1747899922327.png 1747899953679.png
 
  • Останнє редагування:
Останнє редагування:
Щоб не колхозити можна просто накинути канопу від цифри, кут регулюється зручно, по вазі там незначна прибавка, але явно краще за 3D друк чи "хендмейд" з термоклеєм.
Ціна питання 400 грн, камери можна різні, стає на рами 65/75.
1747899788784.png 1747899922327.png 1747899953679.png
GoodviNНо ця канопа під камеру О4, а на air65 стоїть С03.
У оригінальній канопі air 65 отвір під камеру 10мм, а у цій канопі отвір під камеру О4 і має 8.8мм.
Яким чином запихнути камеру у цю канопу?
Може у вас є фото готового рішення?
 

Вкладення

  • -1088299934281015151.webp
    -1088299934281015151.webp
    13.9 КБ · Перегляди: 10
  • -1088400837-461493192.jpg
    -1088400837-461493192.jpg
    59.5 КБ · Перегляди: 24
Переглянути попередні відповіді...
Но ця канопа під камеру О4, а на air65 стоїть С03.
У оригінальній канопі air 65 отвір під камеру 10мм, а у цій канопі отвір під камеру О4 і має 8.8мм.
Яким чином запихнути камеру у цю канопу?
Може у вас є фото готового рішення?
Serhii.khЗакріптись то вона зможе, правда буде закривати трохи кут, ну хіба трішки напильником чи фрезою пройтись :ROFLMAO:
 
  • Останнє редагування:
Останнє редагування:
Закріптись то вона зможе, правда буде закривати трохи кут, ну хіба трішки напильником чи фрезою пройтись :ROFLMAO:
GoodviNЯ так розумію якщо вдасця закріпити кронштейн регулювання камери позаду самої камери, і це все закріпити у канопі, щоб можна було регулювати кут, то обектив камери буде дуже сильно виступати з канопи, і буде величнзний ризик розбити саму камеру. Товщина О4 11.2мм, СО3 14.1мм
У вас є фото готового результату???
Я хочу на своєму AIR65 замінити канопу на меньший кут нахилу камери, но з того що ви порекомендували, і те що я бачу на кресленнях по кріпленням, це ну зовсім не те що треба для АIR65, це навіть небезпечно для життя камери.
 
Я так розумію якщо вдасця закріпити кронштейн регулювання камери позаду самої камери, і це все закріпити у канопі, щоб можна було регулювати кут, то обектив камери буде дуже сильно виступати з канопи, і буде величнзний ризик розбити саму камеру. Товщина О4 11.2мм, СО3 14.1мм
У вас є фото готового результату???
Я хочу на своєму AIR65 замінити канопу на меньший кут нахилу камери, но з того що ви порекомендували, і те що я бачу на кресленнях по кріпленням, це ну зовсім не те що треба для АIR65, це навіть небезпечно для життя камери.
Serhii.khВітання, нажаль маю тільки стокову канопу і Air75, можливо замовлю для тесту.
Бо тільки його оновив в чорний колір і нову раму тут https://fpvua.org/threads/onovlena-rama-dlya-betafpv-air-serii.1136/
 
  • Останнє редагування:
Останнє редагування:
Вітання, нажаль маю тільки стокову канопу і Air75, можливо замовлю для тесту.
Бо тільки його оновив в чорний колір і нову раму тут https://fpvua.org/threads/onovlena-rama-dlya-betafpv-air-serii.1136/
GoodviNУ Вашому записі за посиланням зовсім не фігурує канопа для камери О4.
Я так розумію що Ваш запис про канопу під камеру О4, для встановлення на камеру С03 це всього лиш пусті слова. Не робіть так більше, це дуже не гарно, бо я на це потратив більше двох годин, розбираючи по кресленнях, як саме ця ваша канопа для O4 має стати на аналогову камеру C03.
Ви таким чином не допомагаєте у цій темі, а заплутуєте.
 
У Вашому записі за посиланням зовсім не фігурує канопа для камери О4.
Я так розумію що Ваш запис про канопу під камеру О4, для встановлення на камеру С03 це всього лиш пусті слова. Не робіть так більше, це дуже не гарно, бо я на це потратив більше двох годин, розбираючи по кресленнях, як саме ця ваша канопа для O4 має стати на аналогову камеру C03.
Ви таким чином не допомагаєте у цій темі, а заплутуєте.
Serhii.khПрошу вибачення якщо ввів вас в оману, я певно не побачив згадку в темі про "аналогову камеру" або C03, тут скоріш було питання зміни кута.
розбираючи по кресленнях, як саме ця ваша канопа для dji O4 має стати на аналогову камеру C03.
Не знаю пане, канопа стає на раму від Air65/75 без проблем згідно кріплень, а яку камеру туди вішати то питання інше, я наприклад BetaFPV C03 камери замінював на своїх вупиках на Caddx через жахливу якість картинки.

Заради цікавості замовив дану канопу, цікаво буде глянути як вона буде підходити під аналогові камери типу Ant Lite/C03.
 
Прошу вибачення якщо ввів вас в оману, я певно не побачив згадку в темі про "аналогову камеру" або C03, тут скоріш було питання зміни кута.

Не знаю пане, канопа стає на раму від Air65/75 без проблем згідно кріплень, а яку камеру туди вішати то питання інше, я наприклад BetaFPV C03 камери замінював на своїх вупиках на Caddx через жахливу якість картинки.

Заради цікавості замовив дану канопу, цікаво буде глянути як вона буде підходити під аналогові камери типу Ant Lite/C03.
GoodviNДе ви бачили AIR 65/ 75 на цифрі? Не Meteor, a AIR?
Читайте назву теми, дивітся фотографіі в цій темі (камери на дронах)
І досить цього ...
 
Доброго дня підкажіть може в когось є 3д модель фрейму для air 75 і поради який філамент краще обрати(моя думка TPU95a)
Завчасно дякую !
 

Створіть обліковий запис або увійдіть, щоб залишити коментар

Ви повинні бути зареєстровані, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Створіть обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Увійти

Вже маєте обліковий запис? Увійдіть тут.

Назад
Зверху