- 08.04.25
- 46
- 9
- 8
- 🎮
- Radiomaster tx 12
- 🥽
- Skyzone sky 04O pro
- 🛸
- Happymodel mobula8
Доброго вечора шановна спільното, прошу допомоги в моїй незрозумілій ситуації
В мене вуп mobula8 , втх на польотнику, міняю бенд та канал на будь який, 1 батку літає в тому каналі, а потім скидає на стандарт А-1.
Як зробити щоб канали не міняло?
Сітка ьула предвстановлена виробником
В мене вуп mobula8 , втх на польотнику, міняю бенд та канал на будь який, 1 батку літає в тому каналі, а потім скидає на стандарт А-1.
Як зробити щоб канали не міняло?
Сітка ьула предвстановлена виробником