- 05.12.24
- 11
- 3
- 3
- 🎮
- Radiomaster 12tx
Вітаю, я новачок в фпв справі і зіткнувся з такою проблемою, маю зібраний дрон з приймачем hobbyporter dbr1 expresslrs 915mhz receiver і з ним виникли проблеми, в конфігураторі ерлс немає до нього прошивки. Я так розумію щоб вирішити цю проблему треба поставити на пульт зовнішній передавач на 915мгц і прошити пульт під версію яка на приймачі? Чи просто перепаяти приймач під частоту 2.4мгц?