- 13.08.25
- 8
- 0
- 1
- 🛸
- TANK
Вітаю, хлопці. Допоможіть з пультами. Розробив РЕБи 4 канали по 50Вт на 400-1100 МГц під замовлення ГУР. Тепер хочу допомогти кулібіним з розробками наземних дронів. З цього я нічого не маю, все для перемоги. Розробив керування шассі, радіо з захистом+шифром+ппрч через LoRa на 400МГц. Треба пульт з екраном або станція з можливістю зміни кода (GPS координати ровера замінити, шифрування, є багато різних ідей). Пультів безіч але не всі надають доступ до свого вихідного коду. Бачив як на полі оператор тримає в одній руці пульт, в другій екран, при цьому обматаний дротами. Цей треш треба виправляти.
Дякую не байдужим.
Дякую не байдужим.