Встановити додаток
Як встановити додаток на iOS

Перегляньте відео, щоб дізнатися, як встановити наш сайт як веб-додаток на головному екрані.

Замітка: Ця функція може бути недоступна в деяких браузерах.

Пульт з екраном або станція для наземного дрона

Oleg_BROTHER

Новачок
Учасник

Репутація:

13.08.25
8
0
1
🛸
TANK
Вітаю, хлопці. Допоможіть з пультами. Розробив РЕБи 4 канали по 50Вт на 400-1100 МГц під замовлення ГУР. Тепер хочу допомогти кулібіним з розробками наземних дронів. З цього я нічого не маю, все для перемоги. Розробив керування шассі, радіо з захистом+шифром+ппрч через LoRa на 400МГц. Треба пульт з екраном або станція з можливістю зміни кода (GPS координати ровера замінити, шифрування, є багато різних ідей). Пультів безіч але не всі надають доступ до свого вихідного коду. Бачив як на полі оператор тримає в одній руці пульт, в другій екран, при цьому обматаний дротами. Цей треш треба виправляти.
Дякую не байдужим.
 
Так, FPV-шний. Пульт типу DJI RC pro, H16 Pro чи якісь китайські. Відео аналогове, Caddx Ratel Pro. Контроллер JHEMCU‑H743HD. Взагалі, розглядаю всі варіанти.

 
Так, FPV-шний. Пульт типу DJI RC pro, H16 Pro чи якісь китайські. Відео аналогове, Caddx Ratel Pro. Контроллер JHEMCU‑H743HD. Взагалі, розглядаю всі варіанти.

Oleg_BROTHERОк, я трохи далекий від вашої специфіки, але деякі думки висловлю.
Можна взяти поширену апаратуру типу Radomaster TX12, до неї виготовити кріплення під китайський аналоговий монітор - вийде щось подібне до такого:
1755105937227.png
Класичні FPV апаратури працюють на EdgeTX/OpenTX, код відкритий + на Lua можна писати скрипти, які певний функціонал реалізують без перекомпіляції прошивки.
 
  • Останнє редагування:
Останнє редагування:
Дякую. Таке вже бачив. Розглядав ТХ16 +тєлік. Кум на нулі, каже з таким би він не бігав, зломав би до обіда. Аби щось таке- "витяг з кармана, погрався та й зьїбався".
 
Єдине, що якось підходить під запит - це Frsky Tandem X20HD (але там лише HD zero ну і ціна).

Якщо є час, натхнення та кошти - власноруч запакувати RM pocket, VRX та якийсь дисплей в один корпус.
 
Frsky Tandem щось схоже, алеж ціна... "власноруч запакувати RM pocket, VRX та якийсь дисплей в один корпус"- мабуть так і треба зробить.
 
Я так розумію, варіантом рішення може бути перепаковка пульта в інший, самостійно розроблений корпус, який вже матиме місце під екран?
 
Сложно это все. Как потом связать экран с пультом программно, и дт
 
Сложно это все. Как потом связать экран с пультом программно, и дт
Oleg_BROTHERА навіщо? апаратура працює окремо, а VRX з дисплеєм окремо. Спільне у них лише живлення. Так, буде 2 - 3 екрани (апаратури, опціонально VRX та сам екран для відео).
А переписувати EDGETX, підключати один дисплей на все вимагає значно більше ентузіазму, ресурсів та часу тим паче для вузько ситуативного рішення.

І чи будуть габарити виробу задовілні? Ширина RM AG01 nano (за основу беремо RM Pocket) - 41.9 мм з цього попередня ширина готового виробу (компонування як в апаратур DJI/Autel) з 7' дисплеєм приблизно від 300 мм, з 5' - десь від 210 мм (більше за TX16).
Якщо 5' дисплей зверху, то висота буде десь від 205 мм (майже TX16).
 
Якщо VRX з дисплеєм окремо від пульта, то потужність передавача треба моніторити і самому підбирать. Антенний трекер теж не вийде.
 
Якщо VRX з дисплеєм окремо від пульта, то потужність передавача треба моніторити і самому підбирать. Антенний трекер теж не вийде.
Oleg_BROTHERЯ чогось не розумію: автоматичне регулювання потужності VTX?
Тобто Ви хочете, як би це написати, повноцінний аналог DJI RC Pro та O3, але на ELRS та аналоговому відео? І апаратне комбінування декількох пристроїв Вас не влаштовує?

Не рекомендую: пошукайте такий раритет як TBS Tango першої версії.
 
Була ідея автоматом регулювати потужність передавача, якщо на ровері слабкий сигнал, а по вашому прийдеться руцями перемикати 10-12-17-37дбм. Лора може приймати при -143дб, а це вже орки не помітять, так як на детекторі сигнала вже не видно. Ідей багато, та рук мало.
 
Дякую, це поки що найкращий варіант.
Хочу підключить польотнік H743 до драйверів моторів через UART. Може хто підкаже який протокол в ардупілоті буде краще? Пакет десь такий має бути-
FC->Dr (керування)-
1 int2_t cmd1;
2 int11_t speed;
3 int11_t steer;
4 uint8_t checksum;

ESC → Dr (телеметрія):
1 int8_t start;
2 int8_t fault;
3 int11_t speed;
4 int11_t batVoltage;
5 int8_t M1Temp;
6 int8_t M2Temp;
7 uint10_t checksum;
 

Створіть обліковий запис або увійдіть, щоб залишити коментар

Ви повинні бути зареєстровані, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Створіть обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Увійти

Вже маєте обліковий запис? Увійдіть тут.

Схожі теми

Відповідей
3
Перегляди
408
Відповідей
11
Перегляди
2 тис.
Назад
Зверху