- 04.08.25
- 6
- 0
- 1
- 🎮
- радімастер TX16S
- 🥽
- goggles n3
- 🛸
- 7
Доброго дня,недавно придбав приймач Radiomaster R88 V2 і в мене не виходить його підключити до аппаратури TX16s , дивився кучу відео на ютубі як це робиться але він не біндиться , може хтось знає як це можливо і зможе допомогти буду дуже вдячний