Встановити додаток
Як встановити додаток на iOS

Перегляньте відео, щоб дізнатися, як встановити наш сайт як веб-додаток на головному екрані.

Замітка: Ця функція може бути недоступна в деяких браузерах.

Radiomaster R88 V2

Олександр76

Новачок
Учасник

Репутація:

04.08.25
6
0
1
🎮
радімастер TX16S
🥽
goggles n3
🛸
7
Доброго дня,недавно придбав приймач Radiomaster R88 V2 і в мене не виходить його підключити до аппаратури TX16s , дивився кучу відео на ютубі як це робиться але він не біндиться , може хтось знає як це можливо і зможе допомогти буду дуже вдячний
 
Цей приймач працює з протоколом FrSky. Сподіваюсь ви не до ELRS його пробуєте біндити? Якщо у вас мультипротокольний ТХ16, вибираєте в налаштуваннях Internal RF -> Multi - FrSkyX - LBT має забіндитись
 
FriskyХ такого не має ,тільки
 

Вкладення

  • IMG_20250805_221112.jpg
    IMG_20250805_221112.jpg
    960.5 КБ · Перегляди: 12
  • IMG_20250805_221042.jpg
    IMG_20250805_221042.jpg
    838.6 КБ · Перегляди: 12
  • IMG_20250805_221035.jpg
    IMG_20250805_221035.jpg
    683.4 КБ · Перегляди: 11
По останньому фото
 

Вкладення

  • IMG_20250805_221112.jpg
    IMG_20250805_221112.jpg
    960.5 КБ · Перегляди: 11
  • IMG_20250805_221042.jpg
    IMG_20250805_221042.jpg
    838.6 КБ · Перегляди: 8
  • IMG_20250805_221035.jpg
    IMG_20250805_221035.jpg
    683.4 КБ · Перегляди: 8
  • IMG_20250805_221658.jpg
    IMG_20250805_221658.jpg
    389.5 КБ · Перегляди: 11
Вибирайте FrSky
і далі протокол D16
на приймачі зажати кнопочку і потім дати живлення
на передавачі натиснути бінд в тому ж меню, нижче
 
Вибирайте FrSky
і далі протокол D16
на приймачі зажати кнопочку і потім дати живлення
на передавачі натиснути бінд в тому ж меню, нижче
skljarikНа пульту написано ELRS, при ввімкненні протоколу Multi пише NO MULTI_TELEMETRY detected при спробі біндінгу пілікає але нічого не виходить, передключаєш в налаштуваннях Multi на CRSF теж не біндиться
 
На пульту написано ELRS, при ввімкненні протоколу Multi пише NO MULTI_TELEMETRY detected при спробі біндінгу пілікає але нічого не виходить, передключаєш в налаштуваннях Multi на CRSF теж не біндиться
QwaserВоно і не має працювати ні з чим, окрім елрс. Або елрс 2.4 приймач придбайте, Або зовнішній мульті модуль Чи хочаб фрскай
 
Пробував робити так як говоритеі D8 i D16, пікає постійно без перерви ,а не біндеться , я вже не знаю що і робити
 
Точно так пробував, неохоче ,я думаю що це проблема в прошивці приймача ,питання як взнати яка прошивка стоїть? Написав продавцю в він морозиться
 
Точно так пробував, неохоче ,я думаю що це проблема в прошивці приймача ,питання як взнати яка прошивка стоїть? Написав продавцю в він морозиться
Олександр76Варіантів всього два = FCC та LBT.
Якщо нічим прошити приймач - можете прошити внутрішній модуль обома варіантами та спробувати збіндити.
Доречі, китайці, зазвичай, FCC продають (Америка). В Європі трошки суворіші правила. LBT = Listen Before Talk = спочатку винюхуємо вільні частоти, а потім вже на передачу стаємо.
 
Брав у цього продавця але повної інформації на сайті не пише
 

Вкладення

  • IMG_20250806_193007.jpg
    IMG_20250806_193007.jpg
    1.1 MБ · Перегляди: 9
  • IMG_20250806_193046.jpg
    IMG_20250806_193046.jpg
    960.3 КБ · Перегляди: 9
  • IMG_20250806_193148.jpg
    IMG_20250806_193148.jpg
    673.9 КБ · Перегляди: 10

Створіть обліковий запис або увійдіть, щоб залишити коментар

Ви повинні бути зареєстровані, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Створіть обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Увійти

Вже маєте обліковий запис? Увійдіть тут.

Схожі теми

Відповідей
11
Перегляди
318
Назад
Зверху