Встановити додаток
Як встановити додаток на iOS

Перегляньте відео, щоб дізнатися, як встановити наш сайт як веб-додаток на головному екрані.

Замітка: Ця функція може бути недоступна в деяких браузерах.

Radiomaster TX12 MK2 ELRS (EdgeTX) прошився.... Help )))))

  • Автор теми Автор теми Eraser
  • Дата створення Дата створення
  • Last post Остання активність Остання активність:
  • Відповідей Відповідей 15
  • Перегляди Перегляди 4 тис.

Eraser

Активіст
Учасник

Репутація:

08.07.25
50
12
8
🎮
Radiomaster tx12
Бажаю всім міцного здоров'я!

Походу знайомство класичне - якщо щось трапилось, то шукаєш, хто шарить в темі

Отже, придбав раніше пульт Radiomaster TX12 MK2 ELRS (EdgeTX), потренувався в різних симуляторах, вирішив переходити до реальних польотів, трошки почитав різні форуми, подивився відео і багато де сказано, що треба оновлювати ПО на пульті.
Ок, треба - значить треба )
Знайшов на https://buddy.edgetx.org/ прошивку для свого пульта EdgeTX Jolly Mon v 2.11.2, прошив пульт і... вже день пробую вернути його в робочий стан

1. Я перед прошивкою переписав всі дані з карти пам'яті на ноут, маю надію, що там все необхідне залишилось, але поки не зміг відновитися до заводських налаштувань
2. Прошився - кожен раз при завантаженні воно мені видає повідомлення "Bad radio data" і необхідність калібрування, після якого завантажується, але... немає ні моделей, ні налаштувань
Іноді, коли підключаю юсб кабель в режимі паралельного порта пуль підвантажує все те, що було до прошивки
Працює нормально, все ок, але як тільки вимкну і нов вмикаю - все по старому

Прошивався і через сайт edgeTX, і через ExpressLRS Configurator, але так і не вирішив проблему

Раз прошивається ,то я так розумію, ще не критично начудив
Що з ним робити?
Наперед вдячний за допомогу
 
При прошивці вибрали Radiomaster TX12MK2 а не просто Radiomaster TX12?
Також спробуйте закинути заводські файли на чисту карту https://buddy.edgetx.org/#/sdcard
 
При прошивці вибрали Radiomaster TX12MK2 а не просто Radiomaster TX12?
Також спробуйте закинути заводські файли на чисту карту https://buddy.edgetx.org/#/sdcard
ColdmanТак, обирав ту версію, яка треба
Не розумію, де пішло не так

одне радує - походу Bootloader працює і є шанси виправити не так дорого
 
Переглянути попередні відповіді...
Так, обирав ту версію, яка треба
Не розумію, де пішло не так

одне радує - походу Bootloader працює і є шанси виправити не так дорого
EraserДо речі, іноді з заводу на карті є файл з заводською прошивкою. Можна спробувати відкотитись.
 
Так, обирав ту версію, яка треба
Не розумію, де пішло не так

одне радує - походу Bootloader працює і є шанси виправити не так дорого
Eraserбрав цей архів
EdgeTX-TX12MarkII-ELRS-2.10.5-Factroy-SD-Content-2024-10-23.zip

Потім вже пробував версію 2.12.2
Скажіть будь ласка, як тоді правильно це зробити

Беру пусту карту (яка файлова система має бути? фат32?)
Потім на неї скидаю з цього архіва все, що в папці для карти
Але ж сама прошивка стара....

Чи завантажуватись потім в режимі бутлоадера (чи як він називається), затиснувши кнопки до центру і включивши пульт, і потім обирати з папки Firmware прошивку?

Просто дивлюсь купу відео і бачу, що для кожного якось по різному...
 
брав цей архів
EdgeTX-TX12MarkII-ELRS-2.10.5-Factroy-SD-Content-2024-10-23.zip

Потім вже пробував версію 2.12.2
Скажіть будь ласка, як тоді правильно це зробити

Беру пусту карту (яка файлова система має бути? фат32?)
Потім на неї скидаю з цього архіва все, що в папці для карти
Але ж сама прошивка стара....

Чи завантажуватись потім в режимі бутлоадера (чи як він називається), затиснувши кнопки до центру і включивши пульт, і потім обирати з папки Firmware прошивку?

Просто дивлюсь купу відео і бачу, що для кожного якось по різному...
EraserКонтент з карти має відповідати версії прошивки. Через це можуть бути проблеми. Якщо на карті контент для версії 2.10.5, то просто залийте відповідну прошивку.
Якщо прошивка остання 2.12.2, а контент на карті 2.10.5, то оновіть карту. Здається фат32, закиньте відповідну версію звідси (для вашої апи файл bw128x64.zip)
Те що ви пишете про бутлоадер - це просто ще один метод оновлення прошивки апаратури з файлу на карті, а не через ЮСБ.
 
А в майбутньому, якщо у вас все працює як треба!!! і немає причин для оновлення окрім порад - НЕ ОНОВЛЮЙТЕСЬ! ;)
Оновлення потрібно робити тільки тоді, коли ви точно розумієте що воно вам вкрай необхідне!
 
А в майбутньому, якщо у вас все працює як треба!!! і немає причин для оновлення окрім порад - НЕ ОНОВЛЮЙТЕСЬ! ;)
Оновлення потрібно робити тільки тоді, коли ви точно розумієте що воно вам вкрай необхідне!
MagshifterЯкщо всі будуть так робити - не буде досвіду відновлення запоротого девайсу 😄 Я завжди оновлюю все що можу тільки через те що є нова версія.
 
Зайшов в режимі бутлоадера - версія таки 2.11.2
Тобто бутлоадер під саму останню версію

А от вміст SD карти йде під 10ту версію... під 12ту не знайшов
Мабуть таки в цьому проблема

Не розумію, з якого боку підійти до правильної прошивки.
З комп'ютерами пробллем не маю, налаштування без проблем, перевстановлення, а от коли добрався до пульта - то реально не розумію, що і як
Може зможе хтось зорієнтувати, як і що крок за кроком робити або де почитати нормально
 
Зайшов в режимі бутлоадера - версія таки 2.11.2
Тобто бутлоадер під саму останню версію

А от вміст SD карти йде під 10ту версію... під 12ту не знайшов
Мабуть таки в цьому проблема

Не розумію, з якого боку підійти до правильної прошивки.
З комп'ютерами пробллем не маю, налаштування без проблем, перевстановлення, а от коли добрався до пульта - то реально не розумію, що і як
Може зможе хтось зорієнтувати, як і що крок за кроком робити або де почитати нормально
EraserТримай відосик він допоможе тобі у розумінні концепції
 
Зайшов в режимі бутлоадера - версія таки 2.11.2
Тобто бутлоадер під саму останню версію

А от вміст SD карти йде під 10ту версію... під 12ту не знайшов
Мабуть таки в цьому проблема

Не розумію, з якого боку підійти до правильної прошивки.
З комп'ютерами пробллем не маю, налаштування без проблем, перевстановлення, а от коли добрався до пульта - то реально не розумію, що і як
Може зможе хтось зорієнтувати, як і що крок за кроком робити або де почитати нормально
EraserДокументація, якщо текстом )
 
Наче ожив )

Дуже дякую, таки вийшло прошити прошивкою v2.11.2
Запускається, без помилок.

Зараз бачу, що пропали всі моделі (спробую їх перекинути з бекапа), а також більшість налаштувань.
Є локатор моделей і ще один пункт.


Плюс не бачить радіо модуль
Я так розумію - це треба буде окремо доставити
Бо в налаштуваннях пише 1000мГц, в по факту тут на 2.4 ГГц модуль внутрішній.
 
Оживив повністю
Взяв скрипти і моделі з бекапа, закинув їх на карту пам'яті і все відновилося



Нереально вдячний всім, хто допоміг побороти цього дракона!

Ще раз передивлюся все по налаштуванням і потрошку буду переходити до збірки дрона і польотів
 

Створіть обліковий запис або увійдіть, щоб залишити коментар

Ви повинні бути зареєстровані, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Створіть обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Увійти

Вже маєте обліковий запис? Увійдіть тут.

Схожі теми

Назад
Зверху