- 08.07.25
- 50
- 12
- 8
- 🎮
- Radiomaster tx12
Бажаю всім міцного здоров'я!
Походу знайомство класичне - якщо щось трапилось, то шукаєш, хто шарить в темі
Отже, придбав раніше пульт Radiomaster TX12 MK2 ELRS (EdgeTX), потренувався в різних симуляторах, вирішив переходити до реальних польотів, трошки почитав різні форуми, подивився відео і багато де сказано, що треба оновлювати ПО на пульті.
Ок, треба - значить треба )
Знайшов на https://buddy.edgetx.org/ прошивку для свого пульта EdgeTX Jolly Mon v 2.11.2, прошив пульт і... вже день пробую вернути його в робочий стан
1. Я перед прошивкою переписав всі дані з карти пам'яті на ноут, маю надію, що там все необхідне залишилось, але поки не зміг відновитися до заводських налаштувань
2. Прошився - кожен раз при завантаженні воно мені видає повідомлення "Bad radio data" і необхідність калібрування, після якого завантажується, але... немає ні моделей, ні налаштувань
Іноді, коли підключаю юсб кабель в режимі паралельного порта пуль підвантажує все те, що було до прошивки
Працює нормально, все ок, але як тільки вимкну і нов вмикаю - все по старому
Прошивався і через сайт edgeTX, і через ExpressLRS Configurator, але так і не вирішив проблему
Раз прошивається ,то я так розумію, ще не критично начудив
Що з ним робити?
Наперед вдячний за допомогу
Походу знайомство класичне - якщо щось трапилось, то шукаєш, хто шарить в темі
Отже, придбав раніше пульт Radiomaster TX12 MK2 ELRS (EdgeTX), потренувався в різних симуляторах, вирішив переходити до реальних польотів, трошки почитав різні форуми, подивився відео і багато де сказано, що треба оновлювати ПО на пульті.
Ок, треба - значить треба )
Знайшов на https://buddy.edgetx.org/ прошивку для свого пульта EdgeTX Jolly Mon v 2.11.2, прошив пульт і... вже день пробую вернути його в робочий стан
1. Я перед прошивкою переписав всі дані з карти пам'яті на ноут, маю надію, що там все необхідне залишилось, але поки не зміг відновитися до заводських налаштувань
2. Прошився - кожен раз при завантаженні воно мені видає повідомлення "Bad radio data" і необхідність калібрування, після якого завантажується, але... немає ні моделей, ні налаштувань
Іноді, коли підключаю юсб кабель в режимі паралельного порта пуль підвантажує все те, що було до прошивки
Працює нормально, все ок, але як тільки вимкну і нов вмикаю - все по старому
Прошивався і через сайт edgeTX, і через ExpressLRS Configurator, але так і не вирішив проблему
Раз прошивається ,то я так розумію, ще не критично начудив
Що з ним робити?
Наперед вдячний за допомогу