Останнє редагування:
Доброї доби! У цій справі новачок, прошу сильно не штовхати)
Вирішив зібрати з битків дрону, зараз постало питання у виборі передавача.
Пульт тх12 мк2 із сс2500, зовнішнього модуля немає.
Підкажіть, який передавач краще використати?
Вирішив зібрати з битків дрону, зараз постало питання у виборі передавача.
Пульт тх12 мк2 із сс2500, зовнішнього модуля немає.
Підкажіть, який передавач краще використати?