- 07.05.25
- 23
- 2
- 3
- 🎮
- Radiomaster TX12
- 🥽
- Cobra
Перегляньте відео, щоб дізнатися, як встановити наш сайт як веб-додаток на головному екрані.
Замітка: Ця функція може бути недоступна в деяких браузерах.
Перегляньте відео, щоб дізнатися, як встановити наш сайт як веб-додаток на головному екрані.
Замітка: Ця функція може бути недоступна в деяких браузерах.
Вітаю! Що саме зламалося?
Ноут може не бачити дрон із-за відсутності драйверів.
Доброго дня. Придбав мобулу8 для навчання і не можу підключити до бетафлай. ноут її зовсім не бачить, але індикатори на мобулі блимають. я тільки вчуся. підкажіть куди лізти і в чому може бути справа
- Валік 432
- Відповідей: 36
- Форум: Вупи (TinyWhoop)
Ось наступна ситуація, не бачить навіть диспетчер устройств в портах дрона, помилок драйверів не видає
Ссилка на відео тут
На дрон йде живлення, це добре, візьми спробуй інший кабель USB.
Якщо кабель «тільки для зарядки». У 80% випадків кабелів використовується провод, всередині якого немає лінії передачі даних (Data+ і Data-). Використовуйте інший кабель, про який точно відомо, що він підтримує передачу даних.
Заміну кабеля проводив, не допомагає
Можете запитати у того хто вам прошивав, як йому це вдалося?
Було давно рік тому, відправив на фенікс дроне, може там розберуться що до чого
Вас турбує ця чорна намазка?
Ні це не розплав чогось ви не правельно срозуміли, це щось типу герметика.
Його скоріш за все нанесли для того, щоб роз'єм краще тримався і не відскочив від удару.
Тому не хвилюйтесь.
Ви коли під'єднуєте його до компа, він подає ознаки життя, пищить щось блимає?
Створіть обліковий запис або увійдіть, щоб залишити коментар
Ви повинні бути зареєстровані, щоб залишити коментар