- 16.12.24
- 7
- 3
- 3
- 🎮
- Jumper t14
- 🥽
- Ev800d
- 🛸
- 7 дюймів
Доброго дня вирішив потренуватись а дрон не армиця , підключив до пк бетафлай не підключається, зайшов в програматор натиснув вийти з режиму DFU, підключився в конфігурації все норм. Дрон постійно в режимі Dfu що робити? Перепрошував нічого не змінилось може треба якимось спіцальним методом хто знає ?