- 06.09.25
- 65
- 6
- 8
- 🎮
- Radiomaster pocket
- 🥽
- Dji goggles
- 🛸
- Any BetaFPV
Доброго дня підкажіть будь ласка як працює розрядка акумуляторів на зарядках для акумуляторів якби це парадоксально не звучало?)
Коли немає світла і мені наприклад потрібно розрядити батареї я просто підключаю велику батарею і розряджаю маленькі батарейки раніше я думав те що весь заряд з маленьких батарей просто іде в зарядку або в акумулятор який заживлює саму зарядку тобто великий акумулятор але сьогодні осталася біда) (рукожопство, необачність)
Я поставив так на розрядку один акумулятор і поставив інший щоб він типу як заживлював зарядку і так вийшло що в мене акумулятор розрядився до 1,3 в на банку)))
А я вже запанікував і поставив його швидко на зарядку маленьким струмом наче вже до 3 в дойшло навіть 3, 3 і наче все мало би бути добре нічого не здулось все добре.
Так ось питання в тому як працює цей режим розрядки типу куди йде струм з батареї яка розряджається?
Коли немає світла і мені наприклад потрібно розрядити батареї я просто підключаю велику батарею і розряджаю маленькі батарейки раніше я думав те що весь заряд з маленьких батарей просто іде в зарядку або в акумулятор який заживлює саму зарядку тобто великий акумулятор але сьогодні осталася біда) (рукожопство, необачність)
Я поставив так на розрядку один акумулятор і поставив інший щоб він типу як заживлював зарядку і так вийшло що в мене акумулятор розрядився до 1,3 в на банку)))
А я вже запанікував і поставив його швидко на зарядку маленьким струмом наче вже до 3 в дойшло навіть 3, 3 і наче все мало би бути добре нічого не здулось все добре.
Так ось питання в тому як працює цей режим розрядки типу куди йде струм з батареї яка розряджається?