- 11.01.26
- 15
- 1
- 3
- 🎮
- Jumper t20
- 🥽
- Skyzone 04x pro
- 🛸
- Ще немає
Вітаю!
Не залишає мене тема постройки долгольота, чи дальнольота) Хотілося б хвилин 50 в напівактивному режимі літати (не висіти) швидкістю кілометрів 40 в час... В кого є досвід чи щось цікаве по цій темі?? Мотори/пропи/масса/батка...
Не залишає мене тема постройки долгольота, чи дальнольота) Хотілося б хвилин 50 в напівактивному режимі літати (не висіти) швидкістю кілометрів 40 в час... В кого є досвід чи щось цікаве по цій темі?? Мотори/пропи/масса/батка...