- 16.01.26
- 1
- 0
- 1
- 🎮
- jumper
- 🥽
- avatar
- 🛸
- 7дюймів
Добрий день, шановна спільнота!
Є питання, чи можна на бетафлаї вивести в osd таймер ЗВОРОТНЬОГО відліку?
Є питання, чи можна на бетафлаї вивести в osd таймер ЗВОРОТНЬОГО відліку?