Встановити додаток
Як встановити додаток на iOS

Перегляньте відео, щоб дізнатися, як встановити наш сайт як веб-додаток на головному екрані.

Замітка: Ця функція може бути недоступна в деяких браузерах.

TX12 ELRS 2.4 ГГЦ, чи можна встановити зовнішній модуль на 915МГц?

StOpO4kA

Новачок
Учасник

Репутація:

25.08.25
8
1
3
🎮
RadioMaster TX12 MKII ELRS
🥽
SkyZone Cobra
🛸
-
Добрий вечір! З'явилось питання, чи можна таке зробити? І чи треба міняти тоді ELRS модуль на самому дроні на 2.4 ГГЦ?
 
Так, можна. Пошукайте в інтернеті продаються. Але подивіться які розміри модулів підходять до вашої апаратури. На дроні Rx повинен також бути 915
 
Так, можна. Пошукайте в інтернеті продаються. Але подивіться які розміри модулів підходять до вашої апаратури. На дроні Rx повинен також бути 915
JesterGНа дроні стоїть така шняга, може щось порадите?
 
Переглянути попередні відповіді...
  • Останнє редагування:
Останнє редагування:
На дроні стоїть така шняга, може щось порадите?
StOpO4kAОсь дивіця вже стоїть....в даному випадку BETA FPV зовнішній модуль,... в пульту в налаштуваннях Моделі тільки перемкнутись на зовнішній модуль....А приймач на дроні, як і зовнішній модуль передавача потрібно перешити в Express LRS конфігураторі... ( все рівно потрібно обновитись до останьої,свіжої версії прошивки та і бінд фразу прописати необхідно, і приймач і передавач) ....а вже при прошивці все рівно потрібно вибирати робочу частоту по необхідності, а приймачі і передавачі цього піддіапазону перепрошиваюця під частоти 868Mhz або 915Mhz по бажаню, тільки антену під частоту правильну вибрати потрібно.
Ну а взагалі не проблема замінити модуль приймача на дроні на частоту 2.4ГГц, так дешевше в чотири рази буде...
 

Вкладення

  • изображение_viber_2025-11-01_22-57-50-294.jpg
    изображение_viber_2025-11-01_22-57-50-294.jpg
    353.6 КБ · Перегляди: 19
  • изображение_viber_2025-11-01_22-57-53-599.jpg
    изображение_viber_2025-11-01_22-57-53-599.jpg
    279.9 КБ · Перегляди: 19
На дроні стоїть така шняга, може щось порадите?
StOpO4kAдякую за наглядний приклад і інформативну відповідь. Але я хочу перепитати ще раз, щоб бути вже більш впевненим. Тобто мені прийдеться заново перепрошивати ELRS модуль внутрішній і зовнішній на частоту 868 МГц? Чи можна буде залишати частоту внутрішнього модуля на 2.4 ГГц, а зовнішній прошити на 868 МГц?
 
На дроні стоїть така шняга, може щось порадите?
StOpO4kA( І ще при встановленому зовнішньому модулі цієї моделі виникає один казус...ручка пульта ,в нижньому положені сама натискає кнопку модуля.....довелося в ручці зробити невеликиц пропил....на фото видно...
 
На дроні стоїть така шняга, може щось порадите?
StOpO4kAНічого внутрішньому робити не потрібно, при роботі з зовнішнім Ви внутрішній , в налаштуваннях пульта ВИМИКАЇТЕ.. і переходите на зовнішній модуль... і ще навіть це автоматично виконуїця, коли в Ви вибираете в моделях налаштований апарат з приймачем на 2.4 ...працює внутрішній, як тіки ви вибираєте інший дрон, в моделях налаштований з приймачем 915 (Ваш 868 перепрошитий під 915), автоматично вмикаєця зовнішній модуль на 915,а внутрішній вимикаїця...
 
Нічого внутрішньому робити не потрібно, при роботі з зовнішнім Ви внутрішній , в налаштуваннях пульта ВИМИКАЇТЕ.. і переходите на зовнішній модуль... і ще навіть це автоматично виконуїця, коли в Ви вибираете в моделях налаштований апарат з приймачем на 2.4 ...працює внутрішній, як тіки ви вибираєте інший дрон, в моделях налаштований з приймачем 915 (Ваш 868 перепрошитий під 915), автоматично вмикаєця зовнішній модуль на 915,а внутрішній вимикаїця...
DSDДякую вам, бо сьогодні сидів і дуже багато думав, хотілось просто бродити все це в один момент, але ви мені доказали що це працює саме так і дали надію. Дякую вам за відповідь!
 
На дроні стоїть така шняга, може щось порадите?
StOpO4kA( модуль внутрішній 2.4 неможливо перепрошити під 868 або 915, сильно великі різниці в робочій частоті, не буде працювати...)
 
На дроні стоїть така шняга, може щось порадите?
StOpO4kAНу падай духом , все легко перепрошиваєця.... я вже невеличку купу приймачів869 без пробле перепрошив на 915....
 
  • Останнє редагування:
Останнє редагування:
На дроні стоїть така шняга, може щось порадите?
StOpO4kAОсь так в налаштуваннях MDL при налаштуваннях моделі, вмикаєця зовнішній модуль,-External RF і потім він завжди,при виборі моделі буде вмикаця...,а внутрішній( Internal RF) 2.4 -вимикаця.
 

Створіть обліковий запис або увійдіть, щоб залишити коментар

Ви повинні бути зареєстровані, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Створіть обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Увійти

Вже маєте обліковий запис? Увійдіть тут.

Схожі теми

Назад
Зверху