Встановити додаток
Як встановити додаток на iOS

Перегляньте відео, щоб дізнатися, як встановити наш сайт як веб-додаток на головному екрані.

Замітка: Ця функція може бути недоступна в деяких браузерах.

Вуп з'їдає батарею за 10сек

tarasik42

Новачок
Учасник

Репутація:

05.07.25
8
0
1
Доброго дня. Зібрав недавно 1s вуп 65мм на польотнику happymodel diamond f4. З перших польотів вуп почав виїдати всю батарею за 10сек. Показує споживання майже 10 ампер і сильно гріється. Є підозра на поганий контакт на кабелях моторів, використав вже вживані rcinpower 25000kv. Є ідеї шо це може бути?
 
Батарею за 10с може зжирати тільки коротке замикання, але тепла буде стільки, що щось загориться.
Diamond - це ще те гівно, але є і хороші шанси що батарейки ви добили. Скільки вони у вас часу, скільки приблизно циклів і як ви їх зберігаєте?

А показ сили струму практично ніколи з коробки не має нічого спільного із реальністю, його треба калібрувати.
 
Батарею за 10с може зжирати тільки коротке замикання, але тепла буде стільки, що щось загориться.
Diamond - це ще те гівно, але є і хороші шанси що батарейки ви добили. Скільки вони у вас часу, скільки приблизно циклів і як ви їх зберігаєте?

А показ сили струму практично ніколи з коробки не має нічого спільного із реальністю, його треба калібрувати.
vproАкб пробував і старі і нові. Зберігаю в стореджі. На нових може 30-40 циклів. На інших вупах вони нормально ходять. В мене старі мотори, які пережили кілька десятків жорстких падінь. В них кабелі перед місцями пайки вже досить трухляві. Цікаво, чи може через них бути таке споживання? І поки вуп заармлений але не летить, споживання мінімальне
 
Переглянути попередні відповіді...
Акб пробував і старі і нові. Зберігаю в стореджі. На нових може 30-40 циклів. На інших вупах вони нормально ходять. В мене старі мотори, які пережили кілька десятків жорстких падінь. В них кабелі перед місцями пайки вже досить трухляві. Цікаво, чи може через них бути таке споживання? І поки вуп заармлений але не летить, споживання мінімальне
tarasik42Так, наймовірніше - замикання, причому його легко на цьому польотнику організувати, якщо задовго, або загаряче паяти проводи. Картинка з оф.сайту:
1751726632836.jpeg
 
Акб пробував і старі і нові. Зберігаю в стореджі. На нових може 30-40 циклів. На інших вупах вони нормально ходять. В мене старі мотори, які пережили кілька десятків жорстких падінь. В них кабелі перед місцями пайки вже досить трухляві. Цікаво, чи може через них бути таке споживання? І поки вуп заармлений але не летить, споживання мінімальне
tarasik42Якщо мотори крутяться, то проблема не в них. Це схоже таки ESC.

До речі, батарейки після 30-40 циклів вже майже мертві теж.
 
Якщо мотори крутяться, то проблема не в них. Це схоже таки ESC.

До речі, батарейки після 30-40 циклів вже майже мертві теж.
vproВ мене є батки бетафпв яким уже рік, час польоту десь біля двох хвилин на 25000кв. Я їх рідко нижче 3.4 просаджую, зберігаю в стореджі. Там уже більше сотні циклів полюбому
 
Так, наймовірніше - замикання, причому його легко на цьому польотнику організувати, якщо задовго, або загаряче паяти проводи. Картинка з оф.сайту:
1751726632836.jpeg
elektroNIKПаяю на 350, в один швидкий дотик. Але з цим польотником постійно проблеми. Осд відпадало, втх з коробки не працював. Просто ще не знайшов альтернативи. Маю дрони на бетафпв 5в1, але він теж постійно шось викидає
 
Паяю на 350, в один швидкий дотик. Але з цим польотником постійно проблеми. Осд відпадало, втх з коробки не працював. Просто ще не знайшов альтернативи. Маю дрони на бетафпв 5в1, але він теж постійно шось викидає
tarasik42Happymodel умудрилися зробити і найгірший у світі АІО для 65мм, і найкращий.
Це Diamond i 2g4. На останній дуже раджу перейти, вони зазвичай неймовірно живучі.
 

Створіть обліковий запис або увійдіть, щоб залишити коментар

Ви повинні бути зареєстровані, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Створіть обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Увійти

Вже маєте обліковий запис? Увійдіть тут.

Назад
Зверху