- 05.07.25
- 8
- 0
- 1
Доброго дня. Зібрав недавно 1s вуп 65мм на польотнику happymodel diamond f4. З перших польотів вуп почав виїдати всю батарею за 10сек. Показує споживання майже 10 ампер і сильно гріється. Є підозра на поганий контакт на кабелях моторів, використав вже вживані rcinpower 25000kv. Є ідеї шо це може бути?