- 19.01.25
- 20
- 0
- 1
- 🎮
- TX16s
- 🥽
- -
- 🛸
- -
Вітаю! Збираю поворотну антену, але зіткнувся з проблемою, потрібно модуль керування винести на щоглу і там вже до нього через пігтейли під'єднувати антени, але зіткнувся з проблемою, маючи бракодельний такий варіант, який не працює стабільно, спробував подружити пульт з модулем за допомогою конвертерів RS485 (HW-0519), але вони принципово не хочуть працювати. Якщо з того що йде до виносного модуля скинути контакт з TX то модуль бачить пульт, інакше вони не бачать друг друга зовсім.
Пробував ставити діод Шотки (SS14) на TX, але тоді модуль все-одно не бачить пульта.
Є думка що є якась проблема з рівнями, по яким цей конвертер переключається між прийомом та передачею, але знань мені не вистачає, доступу до осцилограф наразі теж не маю.
Можливо є якісь спеціальні модулі для подовження лінії CRSF Serial Port, або є якісь практики по цьому питанню?
P S. Цей конвертер добре працює в іншому проекті, тому його і вибрав, наразі замовив ще один варіант, з діапазоном напруг 3-30В, але він скоріш за все теж на копії MAX485.
Пробував ставити діод Шотки (SS14) на TX, але тоді модуль все-одно не бачить пульта.
Є думка що є якась проблема з рівнями, по яким цей конвертер переключається між прийомом та передачею, але знань мені не вистачає, доступу до осцилограф наразі теж не маю.
Можливо є якісь спеціальні модулі для подовження лінії CRSF Serial Port, або є якісь практики по цьому питанню?
P S. Цей конвертер добре працює в іншому проекті, тому його і вибрав, наразі замовив ще один варіант, з діапазоном напруг 3-30В, але він скоріш за все теж на копії MAX485.