- 30.01.25
- 6
- 7
- 3
Підкажіть, будь ласка, як вивести зображення з шолопу Cobra Skyzone X V2 на екран ноутбука? (є hdmi mini вихід в самих окулярах)
Перегляньте відео, щоб дізнатися, як встановити наш сайт як веб-додаток на головному екрані.
Замітка: Ця функція може бути недоступна в деяких браузерах.
Перегляньте відео, щоб дізнатися, як встановити наш сайт як веб-додаток на головному екрані.
Замітка: Ця функція може бути недоступна в деяких браузерах.
Це не HDMI вихід, а HDMI вхід. Тобто шолом може виступати монітором, але не джерелом. Приймачі для комп'ютера можете глянути в сусідній темі: https://fpvua.org/threads/vivid-av-...or-kompjuteru-poradi-dlja-morskix-droniv.433/
Це не HDMI вихід, а HDMI вхід. Тобто шолом може виступати монітором, але не джерелом. Приймачі для комп'ютера можете глянути в сусідній темі: https://fpvua.org/threads/vivid-av-...or-kompjuteru-poradi-dlja-morskix-droniv.433/
Дякую за швидку відповідь. Я тільки починаю розбиратись у цій темі, тому ще одне уточнення:
Щоб вивести зображення з окулярів на екран, достатньо придбати ось цю карту відеозахоплення https://fpvua.org/resources/easycap-usb-2-0-karta-videozaxoplennja.72/ , підключити її до ноута (usb роз'єм), до неї підключити через жовтий тюльпан "мама" шнур з жовтим тульпаном "папа" (він йде у комплекті із окулярами), і його під'єднати до окулярів у A/V роз'єм?
І щоб вивести зображення, то зробити це через програмне забезпечення OBS Studio?
A/V в шоломі - це теж вхід. Карта захоплення - це ок, але до неї потрібен зовнішній відеоприймач. Наприклад, той-же https://fpvua.org/resources/rc832hd-rc-hd-fpv-5-8g-48ch.52/
Ага, зрозумів! А якщо говорити про другий варіант, який Ви запропонували: через ось-таке ttps://fpvua.org/resources/rc832hd-rc-hd-fpv-5-8g-48ch.52/
Який тоді порядок підключення?
Ви налаштовуєте приймач на той же канал, що й на дроні. І маєте 2 варіанти:
- підключаєте монітор через HDMI
- підключаєте A/V на приймачі до аналогової карти захоплення і у своїй ОС направляєте потік із відео куди забажаєте
Якщо робити через аналогову карту захоплення, то існує модифікація цього приймача без HDMI - буде трохи дешевше.
A/V в шоломі - це теж вхід. Карта захоплення - це ок, але до неї потрібен зовнішній відеоприймач. Наприклад, той-же https://fpvua.org/resources/rc832hd-rc-hd-fpv-5-8g-48ch.52/
Av на кобрі універсальний, це як вхід так і вихід. Можна одразу з окулярів підключити до карти захоплення.
Нюанс - зображення на виході буде лише коли є сигнал від дрону. Якщо нема - квадрат Малєвіча.
AV в шоломі це IN/OUT, там просто потрібен 4 pin jack.
У easycap дуже шакальна картинка на виході, краще взяти комбінацію AV2HDMI > HDMI2USB
Створіть обліковий запис або увійдіть, щоб залишити коментар
Ви повинні бути зареєстровані, щоб залишити коментар