Встановити додаток
Як встановити додаток на iOS

Перегляньте відео, щоб дізнатися, як встановити наш сайт як веб-додаток на головному екрані.

Замітка: Ця функція може бути недоступна в деяких браузерах.

Вивід зображення з Cobra Skyzone на екран ноута

zolochivlondon

Новачок
Учасник

Репутація:

30.01.25
6
7
3
Підкажіть, будь ласка, як вивести зображення з шолопу Cobra Skyzone X V2 на екран ноутбука? (є hdmi mini вихід в самих окулярах)
 
  • Останнє редагування модератором:
Останнє редагування модератором:
  • Останнє редагування модератором:
Останнє редагування модератором:
Це не HDMI вихід, а HDMI вхід. Тобто шолом може виступати монітором, але не джерелом. Приймачі для комп'ютера можете глянути в сусідній темі: https://fpvua.org/threads/vivid-av-...or-kompjuteru-poradi-dlja-morskix-droniv.433/
elektroNIKАбо ось-таке на монітор одразу: RC832HD RC-HD FPV 5.8G 48CH
 
  • Останнє редагування модератором:
Останнє редагування модератором:
Це не HDMI вихід, а HDMI вхід. Тобто шолом може виступати монітором, але не джерелом. Приймачі для комп'ютера можете глянути в сусідній темі: https://fpvua.org/threads/vivid-av-...or-kompjuteru-poradi-dlja-morskix-droniv.433/
elektroNIKДякую за швидку відповідь. Я тільки починаю розбиратись у цій темі, тому ще одне уточнення:

Щоб вивести зображення з окулярів на екран, достатньо придбати ось цю карту відеозахоплення Easycap USB 2.0 , підключити її до ноута (usb роз'єм), до неї підключити через жовтий тюльпан "мама" шнур з жовтим тульпаном "папа" (він йде у комплекті із окулярами), і його під'єднати до окулярів у A/V роз'єм?

І щоб вивести зображення, то зробити це через програмне забезпечення OBS Studio?
 
Переглянути попередні відповіді...
Дякую за швидку відповідь. Я тільки починаю розбиратись у цій темі, тому ще одне уточнення:

Щоб вивести зображення з окулярів на екран, достатньо придбати ось цю карту відеозахоплення https://fpvua.org/resources/easycap-usb-2-0-karta-videozaxoplennja.72/ , підключити її до ноута (usb роз'єм), до неї підключити через жовтий тюльпан "мама" шнур з жовтим тульпаном "папа" (він йде у комплекті із окулярами), і його під'єднати до окулярів у A/V роз'єм?

І щоб вивести зображення, то зробити це через програмне забезпечення OBS Studio?
zolochivlondonA/V в шоломі - це теж вхід. Карта захоплення - це ок, але до неї потрібен зовнішній відеоприймач. Наприклад, той-же https://fpvua.org/resources/rc832hd-rc-hd-fpv-5-8g-48ch.52/
 
A/V в шоломі - це теж вхід. Карта захоплення - це ок, але до неї потрібен зовнішній відеоприймач. Наприклад, той-же https://fpvua.org/resources/rc832hd-rc-hd-fpv-5-8g-48ch.52/
elektroNIKАга, зрозумів! А якщо говорити про другий варіант, який Ви запропонували: через ось-таке ttps://fpvua.org/resources/rc832hd-rc-hd-fpv-5-8g-48ch.52/

Який тоді порядок підключення?
 
Ага, зрозумів! А якщо говорити про другий варіант, який Ви запропонували: через ось-таке ttps://fpvua.org/resources/rc832hd-rc-hd-fpv-5-8g-48ch.52/

Який тоді порядок підключення?
zolochivlondonВи налаштовуєте приймач на той же канал, що й на дроні. І маєте 2 варіанти:
- підключаєте монітор через HDMI
- підключаєте A/V на приймачі до аналогової карти захоплення і у своїй ОС направляєте потік із відео куди забажаєте
Якщо робити через аналогову карту захоплення, то існує модифікація цього приймача без HDMI - буде трохи дешевше.
 
Ви налаштовуєте приймач на той же канал, що й на дроні. І маєте 2 варіанти:
- підключаєте монітор через HDMI
- підключаєте A/V на приймачі до аналогової карти захоплення і у своїй ОС направляєте потік із відео куди забажаєте
Якщо робити через аналогову карту захоплення, то існує модифікація цього приймача без HDMI - буде трохи дешевше.
elektroNIKДякую велике! Буду пробувати)
 
A/V в шоломі - це теж вхід. Карта захоплення - це ок, але до неї потрібен зовнішній відеоприймач. Наприклад, той-же https://fpvua.org/resources/rc832hd-rc-hd-fpv-5-8g-48ch.52/
elektroNIKAv на кобрі універсальний, це як вхід так і вихід. Можна одразу з окулярів підключити до карти захоплення.
Нюанс - зображення на виході буде лише коли є сигнал від дрону. Якщо нема - квадрат Малєвіча.
 
Av на кобрі універсальний, це як вхід так і вихід. Можна одразу з окулярів підключити до карти захоплення.
Нюанс - зображення на виході буде лише коли є сигнал від дрону. Якщо нема - квадрат Малєвіча.
NickiОв, цього не знав. Глянув інструкцію й все так і є.
 
AV в шоломі це IN/OUT, там просто потрібен 4 pin jack.
У easycap дуже шакальна картинка на виході, краще взяти комбінацію AV2HDMI > HDMI2USB
 

Вкладення

  • cobra.png
    cobra.png
    22.3 КБ · Перегляди: 11
AV в шоломі це IN/OUT, там просто потрібен 4 pin jack.
У easycap дуже шакальна картинка на виході, краще взяти комбінацію AV2HDMI > HDMI2USB
MurlocТреба тестувати різні варіанти. З часом візьму HDMI2USB щоб оцінити різницю
 
У Cobra Skyzone відсутній вихід HDMI, тому потрібно зовнішній модуль для декодування аналогового в цифру.
Якщо бюджетно то за допомогою AV2HDMI модуля підключеного в A/V output у якого є вихід HDMI який підключається до дисплею:


1739713416870.png

Картинка буде +- адекватна і без затримок кодування як в USB/AV конвертерах.
 

Створіть обліковий запис або увійдіть, щоб залишити коментар

Ви повинні бути зареєстровані, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Створіть обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Увійти

Вже маєте обліковий запис? Увійдіть тут.

Схожі теми

Назад
Зверху