- 15.03.25
- 156
- 51
- 28
- 🎮
- TBS Tango 2
- 🥽
- Skyzone 04X
- 🛸
- APEX 3inch, Castom 2s на рамі SoloGood 1.6inch
Вітаю!
Якось стикнувся з проблемою на польотнику Happymodel X12 AIO 5 in 1, перестав працювати один двигун, хитався як будто живилися лише дві фази.
Оглянув плату, щоб виявити, якийсь нагар або пошкоджений Mosfet (зазвичай він тріскається або з'являється прогорівша цятка), нічого не виявив.
І постало питання як зрозуміти який з 3-х Mosfet вийшов з ладу.
Сам Mosfet занадто малий, щоб прозвонити ніжки.
Тому два відео для тих кому цікаво розібратися, думаю багатьом буде користно.
- перевод не ахті але все зрозуміло.
- це вже більш серйозна перевірка.
Якось стикнувся з проблемою на польотнику Happymodel X12 AIO 5 in 1, перестав працювати один двигун, хитався як будто живилися лише дві фази.
Оглянув плату, щоб виявити, якийсь нагар або пошкоджений Mosfet (зазвичай він тріскається або з'являється прогорівша цятка), нічого не виявив.
І постало питання як зрозуміти який з 3-х Mosfet вийшов з ладу.
Сам Mosfet занадто малий, щоб прозвонити ніжки.
Тому два відео для тих кому цікаво розібратися, думаю багатьом буде користно.
- перевод не ахті але все зрозуміло.
- це вже більш серйозна перевірка.