- 28.07.24
- 484
- 600
- 93
- 🎮
- Boxer Max, Jumper T-Pro v2
- 🥽
- 04x
- 🛸
- всіляке
Останнє редагування модератором:
Переважно люди вважають що існує всього 3 режими для польоту дрона: Angle, Horizon, Acro. Насправді їх досить таки більше і один з них часто створює проблеми новачкам - AIR mode.
Якщо згрубша, він призначений для того, щоб больотний контролер міг на власний розсуд збільшити оберти двигунів при низькому значенні Throttle: наприклад коли ви робите фліп, то скидаєте газ у верхній точці до 0 і в цьому випадку увімкнений Air mode дозволить зробити різкіший і чіткіший фліп. Але також ви скидаєте газ при посадці і в цьому випадку увімкнений Air mode буде намагатися "підгазовувати" і дрон почне стрибати. Тому новачкам часто радять вимкнути Air mode, але не завжди пояснюють як це зробити
Якщо ви зайдете на сторінку "Configuration" у бетафлай пошукайте секцію "Other features" - лівий стовпець внизу. І там є перемикач AIRMODE, який ха замовчуванням знаходиться в увімкненому стані. Вимикаємо, зберігаємо.
Тепер на сторінці "Modes" ми можемо налаштувати увімкнення Air mode аналогічно до будь-якого іншого режиму:
Якщо згрубша, він призначений для того, щоб больотний контролер міг на власний розсуд збільшити оберти двигунів при низькому значенні Throttle: наприклад коли ви робите фліп, то скидаєте газ у верхній точці до 0 і в цьому випадку увімкнений Air mode дозволить зробити різкіший і чіткіший фліп. Але також ви скидаєте газ при посадці і в цьому випадку увімкнений Air mode буде намагатися "підгазовувати" і дрон почне стрибати. Тому новачкам часто радять вимкнути Air mode, але не завжди пояснюють як це зробити
Якщо ви зайдете на сторінку "Configuration" у бетафлай пошукайте секцію "Other features" - лівий стовпець внизу. І там є перемикач AIRMODE, який ха замовчуванням знаходиться в увімкненому стані. Вимикаємо, зберігаємо.
Тепер на сторінці "Modes" ми можемо налаштувати увімкнення Air mode аналогічно до будь-якого іншого режиму: