Встановити додаток
Як встановити додаток на iOS

Перегляньте відео, щоб дізнатися, як встановити наш сайт як веб-додаток на головному екрані.

Замітка: Ця функція може бути недоступна в деяких браузерах.

"Яка різниця наскільки золоті руки, якщо ростуть зі ср@ки" (с)

Eraser

Активіст
Учасник

Репутація:

08.07.25
50
12
8
🎮
Radiomaster tx12
Доброго всім часу доби

Трошки треба порада, можливо.
В симуляторі літаю, наче більш менш на швидкості і на великих просторах
Мобулою 8 теж літаю вживу, в принципі більш менш на швидкості
Пульт - радіомастер тх12 мк2

Але все таки хотів навчитися управляти більш точно, передивився купу відеоуроків, пробую, а воно ніяк не дається - зависнути на місці просто анріал.
При чому як в симуляторі, так і вживу.
Скільки не пробую залітати у вікна і двері в симуляторі - фіг там.
Руки не тремтять, з головою дружу, моторика норм, але щось не те

Сьогодні взяв знов мобулу, трошки припідняв її над землею, десь сантиметрів на 10 і залишив в спокої стік газу
Пробував тримати на місці правим стіком, але його все одно носить.
Ну ок, думав може потоки повітря від підлоги заважають. Підняв дрон десь на метр, завис і знов пробую тримати дрон - а він мало того, що в сторони пливе, так ще і періодично присідає майже до землі, хоча стік газу не чіпаю зовсім, а рухи правим стіком настільки мінімальні, що дрон майже не шевелиться від них

Може бути з пультом щось?
Чи може я щось не так роблю?

зайшов вже на екран значень стіків в пульті, самих стіків не торкався - там є невелике тремтіння, наприклад при значенні 1500 - постійно змінюється від 1497 до 1503
але це наче і не дуже велике тремтіння
 
Може бути, звичайно, що у вас рейти, які вам не підходять, але, швидше за все, просто ще бракує практики.
Ходіть що нас у Velocidrone
 
А на рахунок того, що в центрі значення плавають, - це норма для більшості пультів. У бетафлайті і у всіх симуляторах deadband легко налаштовується
 
Як написав @vpro - діло практики, з часом буде краще вдаватися, тут в єДрона є кілька порад:


На рахунок дедбенду - в TX12 з заводу йде крива, яка забирає тремтіння в центрі через шумні давачі Холла, ви могли це налаштування втратити в процесі налаштування моделі:
 
1. Спробуйте повторно відкалібрувати стіки пульта
2. Повторно відкалібруйте стіки в симуляторі
3. Спробуйте заново відкалібрувати акселерометр мабули
4. Якщо при зависанні все одно буде зносити в якусь з сторін - виконайте тримування дрону

Я в симуляторі сарай пролітаю туди-сюди як хочу, але довелося багато саме там тренуватись.
 
А який шолом у тебе? Можливо затримка між реакцією дрона та тогр що відображає шолом. У мене так було на ев800дм...по цеху літаю ок, а як діло доходить до малих територій то ппц...дрон в усі сторони літає.
замінив шолом на кобра сд і одразу все стало на свої місьця.
 
А який шолом у тебе? Можливо затримка між реакцією дрона та тогр що відображає шолом. У мене так було на ев800дм...по цеху літаю ок, а як діло доходить до малих територій то ппц...дрон в усі сторони літає.
замінив шолом на кобра сд і одразу все стало на свої місьця.
Fankuні, не в шоломі справа
пробував вчора в кімнаті зависати, без шолома

сам шолом Skyzone Cobra SD
по ньому питань немає
 
Добре зауваження!
Але в питанні якщо дрон зносить в сторону - то це можна перевірити без шолома в метрі від себе просто піднявши його над землею.
 
пульт калібрував вже не раз
міняв криві по стікам, робив більш плавні в центрі
нічого не допомагає

ну ладно, з приводу зносу в сторону - можливо ще розбаланс ваги дрона, бо той акумулятор ставиться як попало
намагаюсь центрувати так, щоб дрон не перехилявся, наскільки це можливо
але коли піднімаюсь на метр, відпускаю стік газу і пробую тримати - він починає присідати вниз
потім знов підніматись
якась лажа
при тому, що висить майже на місці по горизонталі, невеличкі коливання лише в межах 15-20 см
тобто настільки повпливати на тягу рухи по ролу і пітчу не можуть наче


з приводу практики - згоден звичайно, ще малувато
але на швидкості нормально в принципі керується
а от вправи зависання чомусь не даються

оскільки дрони різні в симуляторі і вживу - то вже почав грішити реально на пульт
може дійсно якість налаштування там не ті...
Але ж брав стандартну модель і трошки переробляв лише канали управління
 
Часом не в режимі ACRO просідання?
 
Так

І в айрмод теж трошки, але менше

З чим це пов'язано?
Бо на симуляторі такого немає точно)
EraserТестуйте відхилення в ANGL MODE + AIRMODE в бетафлай
В тому плані шо в цьому режимі можна перевірити чи зносить дрон в сторону при спробі зависання.
Якщо зносить - то тримувати потрібно.

ACRO це режим де мало стабілізації, а при знижені газу до 0 взагалі дрон втрачає керування, тобто падає.
 
  • Останнє редагування:
Останнє редагування:
А практики мало це на скільки? В годинах у симуляторі?
В ліфтофі є мапа, vegan long. Якщо її проходиш за 8-9 хв, значить проблема десь між дроном і апою. Якщо білтше то потрібно ще посидіти у симі.
 
А практики мало це на скільки? В годинах у симуляторі?
В ліфтофі є мапа, vegan long. Якщо її проходиш за 8-9 хв, значить проблема десь між дроном і апою. Якщо білтше то потрібно ще посидіти у симі.
FankuСпробуйте на вкладці "Configuration" вимкнути "AIRMODE". Має згладити складнощі з утриманням висоти та "підстрибуванням".

А практики завжди мало.
 
Спробуйте на вкладці "Configuration" вимкнути "AIRMODE". Має згладити складнощі з утриманням висоти та "підстрибуванням".

А практики завжди мало.
LolXDЕйрмод вимкнений.
Ставив на тумблер 3 варіанти: акро, енгл, ейрмод.
В основному літав в енгл і ейрмод.
Іноді в акро
 
Ейрмод вимкнений.
Ставив на тумблер 3 варіанти: акро, енгл, ейрмод.
В основному літав в енгл і ейрмод.
Іноді в акро
Eraserейрмод - це не окремий режим, це надлаштування над трьому основними режимами: ACRO, ANGLE, HORIZON
Якщо його включити в бетафлай до режиму ACRO то буде відображатися як AIR в шоломі.
 
А практики мало це на скільки? В годинах у симуляторі?
В ліфтофі є мапа, vegan long. Якщо її проходиш за 8-9 хв, значить проблема десь між дроном і апою. Якщо білтше то потрібно ще посидіти у симі.
FankuТа багато налітав, годин більше 50-70 точно
Єдине що - не заморочувався повільними рухами раніше.


Потім купив дрон, шолом.
Почав вживу літати.
Багато що виявилося легшим в реалі, ніж в симуляторі. Віражі закручую, навколо машини крутив орбіту.

Останні тижні погана погода, тому знов пробую в симуляторі , але виявив проблему, про яку написав.
 
Та багато налітав, годин більше 50-70 точно
Єдине що - не заморочувався повільними рухами раніше.


Потім купив дрон, шолом.
Почав вживу літати.
Багато що виявилося легшим в реалі, ніж в симуляторі. Віражі закручую, навколо машини крутив орбіту.

Останні тижні погана погода, тому знов пробую в симуляторі , але виявив проблему, про яку написав.
EraserІнколи відповідь в самому питанні. мало часу в симуляторі. 70 годин це не так багато.
 
Привіт! Відкалібруй зі свого пульта акселерометр на дроні за допомогою спеціальних команд стіками, вже з встановленою та підключеною баткою. У мене на це буває йде 10-15 хвилин, але я собі калібрую максимально так, щоб дрон зависав у одному положенні і щоб його нікуди не зносило. У моєму випадку достатньо зробити це один раз, бажано на нових пропах. Також уважно дивись на стан своїх пропів, буває десь щось на лопасті мінімально загнеться і дрон вже теж починає нести у якусь сторону, навіть якщо він до цього був добре відкалібрований. Ну, а далі вже тільки час та практика, головне щоб "інструмент" був налаштований)

Ось відео, де пояснюється як це зробити:

 
Класна порада, я якось навіть забув про цю можливість відкалібрувати метеор.
Бо з бетафлай його фіг відкалібруєш, бо заважає USB-кабель
 

Створіть обліковий запис або увійдіть, щоб залишити коментар

Ви повинні бути зареєстровані, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Створіть обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Увійти

Вже маєте обліковий запис? Увійдіть тут.

Назад
Зверху