- 08.07.25
- 50
- 12
- 8
- 🎮
- Radiomaster tx12
Доброго всім часу доби
Трошки треба порада, можливо.
В симуляторі літаю, наче більш менш на швидкості і на великих просторах
Мобулою 8 теж літаю вживу, в принципі більш менш на швидкості
Пульт - радіомастер тх12 мк2
Але все таки хотів навчитися управляти більш точно, передивився купу відеоуроків, пробую, а воно ніяк не дається - зависнути на місці просто анріал.
При чому як в симуляторі, так і вживу.
Скільки не пробую залітати у вікна і двері в симуляторі - фіг там.
Руки не тремтять, з головою дружу, моторика норм, але щось не те
Сьогодні взяв знов мобулу, трошки припідняв її над землею, десь сантиметрів на 10 і залишив в спокої стік газу
Пробував тримати на місці правим стіком, але його все одно носить.
Ну ок, думав може потоки повітря від підлоги заважають. Підняв дрон десь на метр, завис і знов пробую тримати дрон - а він мало того, що в сторони пливе, так ще і періодично присідає майже до землі, хоча стік газу не чіпаю зовсім, а рухи правим стіком настільки мінімальні, що дрон майже не шевелиться від них
Може бути з пультом щось?
Чи може я щось не так роблю?
зайшов вже на екран значень стіків в пульті, самих стіків не торкався - там є невелике тремтіння, наприклад при значенні 1500 - постійно змінюється від 1497 до 1503
але це наче і не дуже велике тремтіння
Трошки треба порада, можливо.
В симуляторі літаю, наче більш менш на швидкості і на великих просторах
Мобулою 8 теж літаю вживу, в принципі більш менш на швидкості
Пульт - радіомастер тх12 мк2
Але все таки хотів навчитися управляти більш точно, передивився купу відеоуроків, пробую, а воно ніяк не дається - зависнути на місці просто анріал.
При чому як в симуляторі, так і вживу.
Скільки не пробую залітати у вікна і двері в симуляторі - фіг там.
Руки не тремтять, з головою дружу, моторика норм, але щось не те
Сьогодні взяв знов мобулу, трошки припідняв її над землею, десь сантиметрів на 10 і залишив в спокої стік газу
Пробував тримати на місці правим стіком, але його все одно носить.
Ну ок, думав може потоки повітря від підлоги заважають. Підняв дрон десь на метр, завис і знов пробую тримати дрон - а він мало того, що в сторони пливе, так ще і періодично присідає майже до землі, хоча стік газу не чіпаю зовсім, а рухи правим стіком настільки мінімальні, що дрон майже не шевелиться від них
Може бути з пультом щось?
Чи може я щось не так роблю?
зайшов вже на екран значень стіків в пульті, самих стіків не торкався - там є невелике тремтіння, наприклад при значенні 1500 - постійно змінюється від 1497 до 1503
але це наче і не дуже велике тремтіння