Встановити додаток
Як встановити додаток на iOS

Перегляньте відео, щоб дізнатися, як встановити наш сайт як веб-додаток на головному екрані.

Замітка: Ця функція може бути недоступна в деяких браузерах.

Зацеглинився ESC AM32

  • Автор теми Автор теми a1x
  • Дата створення Дата створення
  • Last post Остання активність Остання активність:
  • Відповідей Відповідей 2
  • Перегляди Перегляди 2 тис.

a1x

Активіст
Добродій

Репутація:

За підтримку Спілки!
27.11.24
95
52
18
🎮
Radiomaster Pocket
🥽
Skyzone Cobra X V4
🛸
Meteor 75 Pro
Знайшов таку статтю - https://oscarliang.com/flash-am32-blheli32-esc/

припаявся до пінів SWDIO, SWDCLK, успішно законкктився в STM32CubeProgrammer через ST-Link, але в статті описаний тільки процес прошивки бутлоадера з допомогою STM32 ST-Link Utility, яка є тільки для вінди, а в мене убунту. Тоді я скачав офіційну утиліту AM32-unlocker - https://github.com/am32-firmware/AM32-unlocker що обіцяла зробити те саме ще й набагато простіше. Але після старту програма вилітала - segmentation fault core dumped. Тоді я скачав передостанню версію, вона не вилітала, писала що законектилась але потім тільки блимала жовтим і видавала переривчаті звуки. Я ще спробував з цікавості поміняти місцями SWDIO і SWDCLK, в мануалі написано що так можна і при цьому вона має блимати червоним, ну так воно і було але десь після цього я помітив що що воно вже нікуди не конектиться і коли підключаєш батарею музика вже не грає. Такі от пригоди
1750860802080.png
 
Знайшов таку статтю - https://oscarliang.com/flash-am32-blheli32-esc/

припаявся до пінів SWDIO, SWDCLK, успішно законкктився в STM32CubeProgrammer через ST-Link, але в статті описаний тільки процес прошивки бутлоадера з допомогою STM32 ST-Link Utility, яка є тільки для вінди, а в мене убунту. Тоді я скачав офіційну утиліту AM32-unlocker - https://github.com/am32-firmware/AM32-unlocker що обіцяла зробити те саме ще й набагато простіше. Але після старту програма вилітала - segmentation fault core dumped. Тоді я скачав передостанню версію, вона не вилітала, писала що законектилась але потім тільки блимала жовтим і видавала переривчаті звуки. Я ще спробував з цікавості поміняти місцями SWDIO і SWDCLK, в мануалі написано що так можна і при цьому вона має блимати червоним, ну так воно і було але десь після цього я помітив що що воно вже нікуди не конектиться і коли підключаєш батарею музика вже не грає. Такі от пригоди
1750860802080.png
a1xЩе можете спробувати швидкість опустити - якщо провода достатньо довгі, то на 4000 kHz зв'язок може бути не стабільний
 
  • Like
Реакції: a1x

Створіть обліковий запис або увійдіть, щоб залишити коментар

Ви повинні бути зареєстровані, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Створіть обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Увійти

Вже маєте обліковий запис? Увійдіть тут.

Схожі теми

Відповідей
2
Перегляди
109
Відповідей
1
Перегляди
289
Назад
Зверху