- 05.10.25
- 62
- 11
- 8
- 🎮
- Radiomaster TX12 MK2 ERLS
- 🥽
- Cobra X V4 5G
- 🛸
- MAMBA MK4 F722
Всім бажаю Козацького, хлопі підкажіть будь ласка. У мене е мобула 8, все по стандарту,
Перегляньте відео, щоб дізнатися, як встановити наш сайт як веб-додаток на головному екрані.
Замітка: Ця функція може бути недоступна в деяких браузерах.
Перегляньте відео, щоб дізнатися, як встановити наш сайт як веб-додаток на головному екрані.
Замітка: Ця функція може бути недоступна в деяких браузерах.
не знайшов хлопці, можете приклад привести
вообщем поклацав я оце, почти нічого не змігилось, дуже висока сила тяги вліво вправо
які саме цифри *?, вообщем я перерепрошив, і востановив дефолтну схему мобула 8.
все так же дуже сильна тяга вліво враво
а глянь калібрування на аппаратурі. чи стік плавно ходить.
оооо, після того як калібрував таке почалось
а глянь калібрування на аппаратурі. чи стік плавно ходить.
А ще спробувати лiтати в ANGLE або HORIZON , на Mobula8 дуже тяжко лiтати в ACRO в маленьких примiщеннях.
Вітаю, Підкжіть шо може буть с дроном ? не армиттся, при вкл армі працюе лише првий джойстик
Вітаю, Підкжіть шо може буть с дроном ? не армиттся, при вкл армі працюе лише првий джойстик
Створіть обліковий запис або увійдіть, щоб залишити коментар
Ви повинні бути зареєстровані, щоб залишити коментар