Привіт усім. Можливо хтось має зразок коду чи знає як зробити перемикання частоти на akk alpha через esp32.
Я вже всі можливі варіанти перепробував але прийшов до того що на 1с включається потрібна частота і потім скидається за замовчуванням.
Буду радий за любу допомогу.
Я вже всі можливі варіанти перепробував але прийшов до того що на 1с включається потрібна частота і потім скидається за замовчуванням.
Буду радий за любу допомогу.